MISS WROCŁAWIA

WYBORY MISS WROCŁAWIA 2013 - OPIS GALI

Druga edycja Regionalnych Finałów Miss Polski - Miss Wrocławia i Miss Wrocławia Nastolatek 2013 była jednym z największych wydarzeń scenicznych związanych z pięknem i modą w naszym regionie. Było to przedsięwzięcie na dużą skalę, efektowne, wyraziste i prestiżowe.

Miejsce, w którym odbyła się Gala Finałowa to elegancki i nowoczesny Klub Biznesowy znajdujący się w Strefie VIP Stadionu Wrocław. Stadion we Wrocławiu wybudowany został specjalnie na EURO UEFA 2012 i jest jednym z czterech tego typu obiektów w Polsce. Podczas Mistrzostw Europy był wizytówką naszego miasta. Jest również Sponsorem Głównym konkursu Miss Wrocławia.

Finał Miss Wrocławia to wyjątkowa impreza. Łączy w sobie elementy scenicznego show, emocje związane z wyborem najpiękniejszej, jest także wydarzeniem modowym i artystycznym.

Na widowiskowej i atrakcyjnej wrocławskiej Gali dominowała uroda i wdzięk 40 finalistek, wspaniałe kreacje, znakomita choreografia Pani Anny Bubnowskiej oraz starannie dobrana oprawa muzyczna. Zgodnie z przyjętą przez organizatorów konwencją występy finalistek przypominały bardziej show z udziałem pięknych dziewcząt niż standardowe prezentacje. Całości dopełniały występy gwiazd oraz kolekcje znanych firm i projektantów.

Galę poprzedziło zgrupowanie, podczas którego finalistki przygotowywały się do występu na Stadionie. Zgrupowanie Miss Wrocławia odbyło się w Hotelach Sułkowski Conference&Resort oraz Vitalia Resort&Spa w Boszkowie. Hotel Sułkowski oraz Hotel Vitalia są Sponsorami Głównymi konkursu.

Sobotnia Gala utrzymywana była też w konwencji festiwalu piękna we Wrocławiu. Galę poprowadziła Monika Goździalska Wice Mrs. World 2011, w Jury jako Gość Honorowy zasiadła m.in. Agata Szewioła - Miss Polski 2010 oraz Natalia Pelak- finalistka Top 10 Miss Polski 2011.

Podczas Gali wystąpiły dwie gwiazdy - piękne i dysponujące fenomenalnym głosem wokalistki: Asia Ash - zdobywczyni nagrody Eska Music Awards-Debiuty oraz Monika Lewczuk - "Polska Rihanna" (ma również na swoim koncie tytuły: Wice Miss Polski 2009, Wice Miss Globe 2009 oraz Miss Supranational 2011). Wraz z Moniką Goździalską Galę prowadził Łukasz Basta, znany wrocławianom prezenter Radia RAM.

Jako atrakcję specjalną wieczoru zaplanowano premierę Mercedesa CLA, przeprowadzoną przez Sponsora Głównego konkursu firmę Mercedes-Benz Frączak. Mercedes CLA jest przedstawicielem całkiem nowej klasy w gamie modeli tej marki. Premierowej odsłonie towarzyszyło show grupy tanecznej.

Decyzją Jury, którego przewodniczącą była Marta Cybakow-Szachowska, organizator konkursu oraz właścicielka firmy "Missmodels", tytuł Miss Wrocławia 2013 otrzymała Julita Pawlicka, natomiast Miss Wrocławia Nastolatek2013 została Paulina Wielińska.

zobacz więcej zdjęć »

FINALISTKI MISS WROCŁAWIA 2013

Nieprzypadkowo jedna z pierwszych zamieszczonych partii materiałów zdjęciowych jest o naszych finalistkach. Po prostu trudno się tym nie pochwalić, jak ładne dziewczyny brały udział w konkursie Miss Wrocławia i jak świetnie się prezentowały.

Bo niby to oczywiste, ale trzeba o tym wspomnieć: na wyborach Miss najważniejsze są piękne finalistki, bo to one swoją urodą dodają blasku całej imprezie. Jest to też pierwsza rzecz na którą publiczność zwraca uwagę (a przynajmniej "brzydsza" połowa publiczności );-)

Tak więc u podstaw sukcesu takich imprez leżą pomyślnie przeprowadzone castingi. Nam udało się podczas czterech castingów, z około dwustu kandydatek wyłonić 90 finalistek (45 na Miss Wrocławia i 45 na Miss Dolnego Śląska) i stworzyć naprawdę piękną reprezentację do konkursu związanego z naszym miastem.

Miss, w przeciwieństwie do modelek prezentujących kolekcje, muszą umieć skupić uwagę bardziej na sobie. Trzeba przyznać, że w dużej mierze już na castingi zgłaszają się dziewczyny, które świetnie się czują będąc w centrum uwagi. Dzięki temu, a przede wszystkim dzięki Pani Ani Bubnowskiej, naukę prezentacji scenicznej i umiejętności przyciągania uwagi opanowały doprawdy błyskawicznie.

zobacz więcej zdjęć »

MISS WROCŁAWIA 2013 - REALIZACJA GALI

Już od początku przygotowań byliśmy przekonani, że realizacja Miss Wrocławia 2013 powinna wyznaczać nowe standardy, a o sukcesie takiego przedsięwzięcia decydują ambitne założenia, wysoko postawiona poprzeczka, rozmach organizacyjny i trafne pomysły przekładające się na atrakcyjny przebieg gali. W tym także brak wahań przy wprowadzaniu elementów nie spotykanych dotychczas na innych tego typu wydarzeniach regionalnych. Tylko taki sposób realizacji może dać satysfakcjonujące rezultaty.

Organizując dwie duże Gale Finałowe w konkursie Miss Polski: jedną związaną z miastem wojewódzkim - Miss Wrocławia, a drugą z regionem - Miss Dolnego Śląska, pragnęliśmy zapewnić tym przedsięwzięciom wszystko co składa się na wizerunek "pięknej i widowiskowej Gali", wszystko co stanowi o jej atrakcyjności, interesującym przebiegu i wysokim poziomie artystycznym. Wszelkie przygotowania były temu podporządkowane.

Według nas podstawą zrealizowania wyjątkowej Gali było przede wszystkim:

zobacz więcej zdjęć »

ZNAKOMITA CHOREOGRAFIA NA MISS WROCŁAWIA 2013

Podczas wrocławskich Wyborów Miss zrealizowaliśmy pewien szczególnie atrakcyjny pomysł na przebieg imprezy.

Bardzo nam zależało, żeby choreografia na Gali Finałowej przypominała bardziej taneczne show w wykonaniu pięknych dziewczyn niż standardowe prezentacje. Taneczne układy podkreślające urok i wdzięk finalistek - jest to coś, co zawsze nam się bardzo podobało, według nas wygląda rewelacyjnie i robi duże wrażenie.

Podczas wrocławskiej Gali nasze piękne finalistki mogliśmy oglądać w naprawdę efektownych prezentacjach. Twórcą widowiskowej choreografii do Miss Wrocławia 2013 była znana i ceniona choreograf, jedna z najlepszych w Polsce - Pani Anna Bubnowska. W Jej dorobku są takie przedsięwzięcia jak półfinały i finały Miss Polski oraz międzynarodowe konkursy Miss Supranational.

zobacz więcej zdjęć »

GOŚCIE GALI: PUBLICZNOŚĆ. GALA MISS WROCŁAWIA - ATRAKCYJNE I WIDOWISKOWE WYDARZENIE SCENICZNE

Goście Gali, publiczność - to bez wątpienia bardzo wymagająca grupa odbiorców. Są to bowiem osoby, które zapragnęły spędzić wieczór na wyjątkowym i niecodziennym wydarzeniu scenicznym, w otoczeniu piękna i elegancji.

Finały Miss Wrocławia 2013 były imprezą, na której dominowała uroda, wdzięk, młodość, wspaniałe kreacje, urocze prezentacje oraz starannie dobrana oprawa artystyczna. Ufamy, że atrakcyjny przebieg oraz wysoki poziom artystyczny spełnił oczekiwania naszych Gości. Jest to bowiem prawdziwy wyznacznik sukcesu Gali.

zobacz więcej zdjęć »

EFEKTOWNE PREZENTACJE W KOSTIUMACH FIRMY "MARCO". 80.000 ODSŁON W TRZY DNI NA YOUTUBE.

Ten punkt programu spotykał się z bardzo dużym zainteresowaniem i wzbudził spore emocje. Nasze finalistki zaprezentowały się w fantazyjnej i unikatowej, najnowszej letniej kolekcji kostiumów kąpielowych firmy MARKO. Różnorodność modeli i cała gama kolorów sprawiły, że świetnie się w nich czuły i wyglądały bardzo efektownie. Tak efektownie, że krótki film z pokazu w kostiumach kąpielowych zamieszczony na kanale You Tube bije rekordy popularności. W pierwsze 3 dni miał 80.000 odsłon i każdej doby przybywa 10.000! Porównując te wyniki z liczbą odsłon niektórych profesjonalnych produkcji telewizyjnych wynik ten zdumiewa, ale my się nie dziwimy - w tym roku Miss Wrocławia miało naprawdę mocną reprezentację, a patrząc jak dziewczyny sobie świetnie radzą na próbach wiedzieliśmy, że występ w kostiumach będzie strzałem w dziesiątkę.

zobacz więcej zdjęć »

FUNDATORZY NAGRÓD MISS WROCŁAWIA 2013

Nagrody to bardzo ważny i bardzo miły element wyborów Miss. Dla naszych pięknych dziewcząt fundatorzy nagród oraz sponsorzy konkursu Miss Wrocławia 2013 przygotowali wiele atrakcyjnych niespodzianek. Mnóstwo kosmetyków dla każdej z laureatek ufundowała firma EVELINE COSMETICS - największy polski producent i eksporter kosmetyków oraz firma DOUGLAS - której salony są obowiązkowym punktem programu dla każdej kobiety, podczas wycieczek po galeriach handlowych Pakiety zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych przygotowały firmy ROYAL LASER ESTETIC - Centrum Kosmetyki Estetycznej, Centrum Urody LA MONA oraz Salon Urody GUELL. Zbliża się lato, więc szczególnie miło będzie wykorzystać naszym Miss kolejną nagrodę - 5-dniowy pobyt w jednym z luksusowych apartamentów w Kołobrzegu, który ufundowała firma CITY ART oraz - 5 dniowy pobyt z zabiegami Spa w ekskluzywnym i urokliwym AFRODYTA SPA w Ośnie Lubuskim. Firma O’CLOCK ufundowała włoskie zegarki, firma GIPSYLIPS kosmetyki będące nowością na rynku polskim oraz kupony rabatowe, natomiast piękne bukiety dla wszystkich laureatek ufundowały BUKIECIARNIA oraz kwiaciarnia DAFE.

Fundatorami nagród i upominków dla naszych pięknych Laureatek były następujące firmy:

 • EVELINE COSMETICS - największy polski producent i eksporter kosmetyków z 30-letnim doświadczeniem. Obecnie 70 milionów kosmetyków tej firmy dociera do 70 krajów na świecie, Swój sukces sprzedażowy zawdzięcza najwyższej jakości, innowacyjnej i bogatej formule, szybkiej reakcji na rynkowe trendy oraz rozsądnej cenie. Firma jest obecna na najbardziej prestiżowych targach kosmetycznych na świecie. Zdobywa międzynarodowe nagrody przyznawane zarówno przez konsumentów jak i profesjonalistów.
 • DOUGLAS - największa sieć perfumerii w Polsce. W asortymencie pielęgnacyjnym, makijażowym i zapachowym perfumerii Douglas znajduje się 20.000 produktów luksusowych i popularnych marek, w tym ponad 40 marek dostępnych na wyłączność m.in. Annayake, Bobbi Brown, Cartier, Collistar, Giorgio Armani Cosmetics, Elie Saab, La Mer, Mont Blanc, Rouge Bunny Rouge, Sensai Kanebo, Tom Ford czy Valentino, a także produkty marki własnej Douglas. Douglas jest też właścicielem pierwszej w Polsce w pełni autoryzowanej perfumerii internetowej.
 • CITY ART - świadczy usługi w zakresie wynajmu apartamentów (luksusowych samodzielnych mieszkań) i domów w Kołobrzegu. Przestronne apartamenty są idealną alternatywą dla pokoi hotelowych i pensjonatów. Apartamenty zlokalizowane w dzielnicy portowej (Rezydencja Maritimo, Port Towarowa) i uzdrowiskowej (Zielone Tarasy).
 • ROYAL LASER ESTETIC - Centrum Kosmetyki Estetycznej i Laserowej - bogata oferta zabiegów - od nieinwazyjnej kosmetologii, poprzez medycynę estetyczną po laseroterapię.
 • CENTRUM URODY LA MONA - nowoczesne centrum urody. Proponuje całą gamę zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja bezigłowa itp.
 • AFRODYTA SPA - ekskluzywne i urokliwe pensjonat wraz z kompleksem SPA&Wellness w Ośnie Lubuskim.
 • Salon urody GUELL - zabiegi pielęgnujące i upiększające
 • GLITZY LIPS - kosmetyk, będący nowością na rynku polskim.
 • O’CLOCK - włoskie zegarki
 • BUKIECIARNIA.PL - usługi florystyczne na ślub, wesele, przyjęcie lub event. Bukiety kwiatów dla laureatek Miss Wrocławia 2013

WIZAŻ I STYLIZACJA FRYZUR NA MISS WROCŁAWIA 2013

Chcielibyśmy podziękować współpracującej przy Regionalnej Gali Finałowej Miss Polski grupie osób, na których spoczywa bardzo odpowiedzialne, wręcz kluczowe zadanie - podkreślenie piękna naszych finalistek i stworzenie dla nich efektownej kreacji scenicznej. Serdecznie dziękujemy Paniom wizażystkom oraz fryzjerom, bo to właśnie dzięki ich talentowi, umiejętnościom i fachowości dziewczyny wyglądały pięknie i olśniewająco.

Przy tworzeniu wizerunku scenicznego naszych Miss pracowali:

 • BARTŁOMIEJ POPOWICZ właściciel ATELIER "CAPELLI " i koordynator wizerunku scenicznego Miss Wrocławia
 • Fryzjerzy z Salonu Fryzjerskiego ANGEL z Lubina
 • oraz Panie wizażystki: ALEKSANDRA PAWŁOWSKA, MARTA MISIAK, JAGODA WRZEŚNIEWSKA, MARTA GAJDA, WIKTORIA BEREZIŃSKA

Salon ANGEL charakteryzuje się gustowną stylizacją i eleganckim wystrojem wnętrza za co w roku 2009 zdobył III miejsce w konkursie na najpiękniejszy salon fryzjerski w Polsce organizowanym przez miesięcznik "Dom & Wnętrze". W celu wyróżnienia salonów oferujących najwyższej jakości usługi, dbających o wizerunek i przyjemną atmosferę L’Oréal Professionnel nadał Salonowi ANGEL certyfikat "Salon Expert". Jest to podkreślenie prestiżu oraz dowód ścisłej współpracy z L’Oréal Professionnel.

OFICJALNA LISTA LAUREATEK REGIONALNYCH FINAŁÓW MISS POLSKI - MISS WROCŁAWIA 2013 i MISS WROCŁAWIA NASTOLATEK 2013

 • MISS WROCŁAWIA 2013 - JULITA PAWLICKA
 • WICE MISS WROCŁAWIA 2013 - ANNA PABIŚ
 • 2 WICE MISS WROCŁAWIA 2013 - WERONIKA WOROCH
 • 3 WICE MISS WROCŁAWIA 2013 - KATARZYNA SIKORSKA
 • 4 WICE MISS WROCŁAWIA 2013 - PAULINA GODAWA
 • MISS WROCŁAWIA NASTOLATEK 2013 - PAULINA WIELIŃSKA
 • WICE MISS WROCŁAWIA NASTOLATEK 2013 - KATARZYNA CYRAN
 • 2 WICE MISS WROCŁAWIA NASTOLATEK 2013-IGA SOKOŁOWSKA
 • 3 WICE MISS WROCŁAWIA NASTOLATEK 2013- KLAUDIA MARKOWSKA
 • 4 WICE MISS WROCŁAWIA NASTOLATEK 2013- PATRYCJA MARCINAK
 • MISS STADIONU WROCŁAW- NATALIA GWÓŹDŹ
 • MISS SUŁKOWSKI CONFERENCE RESORT- JUSTYNA WOŹNIAK
 • MISS MERCEDES-BENZ FRĄCZAK- KATARZYNA CYRAN
 • MISS GAZETY WROCŁAWSKIEJ-KATARZYNA SIKORSKA
 • MISS TVP WROCŁAW- NATALIA WÓJCIK
 • MISS GRACJI - MISS WROCŁAWIA 2013-KATARZYNA SIKORSKA
 • MISS FOTOMODELEK WROCŁAWIA 2013 - ANNA PABIŚ
 • MISS FOTOMODELEK WROCŁAWIA 2013 kat. nastolatki- IGA SOKOŁOWSKA

ZIELONE KARTY czyli zaproszenie do udziału w ćwierćfinale Miss Polski w Warszawie otrzymują także:

 • Kat. dorosłe: KAROLINA BAGIŃSKA, MAJA CIEŚLARCZYK, JUSTYNA KOCHANOWICZ, KATARZYNA KONSTANCIUK, ADRIANNA PAWŁOWSKA, MONIKA BRZYŚKIEWICZ.
 • Kat. nastolatki: WERONIKA CHODUŃ, NIKOLA FURMAN, MALWINA MILEWSKA, MARCELA ŻURAWSKA.

Gratulujemy serdecznie laureatkom i spotykamy się już wkrótce na ćwierćfinałach Miss Polski, które odbędą się w Belvedere Residence w Warszawie (1 czerwca-nastolatki, 2 czerwca-dorosłe).

DWIE GWIAZDY NA GALI MISS WROCŁAWIA 2013

Takie wydarzenie jak Gala Finałowa w konkursie Miss Polski nie ogranicza się tylko do wyboru najpiękniejszych dziewcząt. Już z założenia jest to także wydarzenie modowe i artystyczne. Gala na Stadionie utrzymywana jest w konwencji festiwalu piękna we Wrocławiu więc zaproszenie pięknych i utalentowanych wokalistek świetnie się w tę konwencję wpisywało.

ASIA ASH – wokalistka klubowa, autorka tekstów, otrzymała nominację w kategorii „Nowa Twarz fonografii” a następnie na Gali Eska Music Awards zdobywczyni nagrody dla najlepiej zapowiadającej się wokalistki młodego pokolenia. Asia Ash ma na swoim koncie już 4 teledyski, pięć oficjalnie wydanych singli i ponad milion odtworzeń jej klipów na Youtube ( w tym naszych z kilkadziesiąt ) Od lat artystka od lat współpracuje z najlepszymi klubami w całej Polsce, przez dwa ostatnie lata rezydentka wokalna klubów Platinum i The Eve w Warszawie. W 2010 roku Asia Ash odbyła turnee po Chinach, gdzie zagrała 7 koncertów.

zobacz więcej zdjęć »

MONIKAH - „POLSKA RIHANNA” - artystka uważana jest za odkrycie roku 2013. Chwalona za wokal i odwagę wkreowaniu nowych trendów muzycznych. Jest związana z Teatrem Studio Buffo oraz Warsaw Vocal Studio. Jej twórczość została doceniona przez wiele znanych osób, a niektóre z nich ( np. Ewa Szabatin) wykorzystały jej piosenki w swoich projektach. Głos artystki można było usłyszeć w polskiej oraz brytyjskiej edycji X-Factor. Jej koncerty są zapamiętywane dzięki świetnym umiejętnościom wokalnym, ale również dzięki hipnotyzującej wręcz urodzie wokalistki.

zobacz więcej zdjęć »

GALA FINAŁOWA MISS WROCŁAWIA 2013 - 11.05. STADION WROCŁAW

Już 11 maja o godz. 20.00 w Klubie Biznesowym w Strefie VIP na Stadionie Wrocław rozpocznie się kolejna edycja Regionalnych Finałów Miss Polski - Wybory Miss Wrocławia i Miss Wrocławia Nastolatek 2013.
Miss Wrocławia będzie wyjątkową imprezą. Na pięknej i widowiskowej Gali zobaczymy 40 pięknych finalistek, znakomitą choreografię, kreacje znanych projektantów oraz występy gwiazd. Gala Miss to także emocje związane z wyborem najpiękniejszej.

Sobotnia Gala będzie prawdziwym festiwalem piękna we Wrocławiu. Nasze pełne uroku i wdzięku finalistki zagrają główną rolę w tym widowisku. W efektownych prezentacjach wystąpią 24 dziewczęta dorosłe i 16 nastolatek.
Twórcą choreografii jest Pani Anna Bubnowska, w której dorobku są takie przedsięwzięcia jak półfinały i finały Miss Polski oraz międzynarodowe konkursy Miss Supranational.

Wrocławskie Finały będą również prawdziwym panteonem Miss. W jury konkursu zasiądzie Agata Szewioła - Miss Polski 2010 oraz Natalia Pelak- Finalistka TOP 10 Miss Polski 2011. Galę poprowadzi Monika Goździalska - Wice Mrs.World 2011.

Podczas Gali wystąpią dwie piękne wokalistki: Asia Ash - zdobywczyni nagrody Eska Music Awards- Debiuty oraz Monika Lewczuk - „Polska Rihanna” ( ma również na swoim koncie tytuły: Wice Miss Polski 2009, Wice Miss Globe 2009 oraz Miss Supranational 2011).

Zaplanowana jest też atrakcja specjalna wieczoru - premiera Mercedesa CLA, której towarzyszyć będzie show grupy tanecznej.
Głównymi sponsorami wyborów Miss Wrocławia są: Stadion Wrocław, Mercedes-Benz Frączak oraz Hotele Sułkowski Conference Resort i Vitalia Hotel & Resort.

Zapraszamy !!

STADION WROCŁAW - MIEJSCE GALI FINAŁOWEJ MISS WROCŁAWIA 2013

Najważniejszą kwestią przy organizacji Miss Wrocławia i Miss Dolnego Śląska było, aby Gale Finałowe odbywały się zawsze we Wrocławiu i żeby oba konkursy były nierozerwalnie kojarzone ze stolicą naszego regionu. Planując miejsca realizacji Wyborów Miss mieliśmy na uwadze ich atrakcyjność z punktu widzenia publiczności, mediów oraz sponsorów. Chcieliśmy, żeby były prestiżowe oraz charakterystyczne dla Wrocławia.

Miejscem Gali Finałowej Miss Wrocławia 2013 będzie więc Stadion Wrocław, a konkretnie Sala Biznesowa w Strefie VIP, zdolna pomieścić 2500 osób. Stadion Wrocław należy do grona olbrzymich inwestycji, o których można bez przesady powiedzieć, że zmieniły oblicze naszego miasta. Wrocławianie są z niego bardzo dumni i choć jest to obiekt nowy (powstał całkiem niedawno w 2011 roku) - tak głęboko zakorzenił się w naszych umysłach, że trudno nam sobie dziś wyobrazić Wrocław bez tego obiektu. Stadion Wrocław jest na tyle charakterystyczny, że już w momencie ukończenia jego budowy, z miejsca dołączył do grona symboli nowoczesnego Wrocławia.

MERCEDES-BENZ FRĄCZAK - SPONSOR GŁÓWNY I TYTULARNY MISS WROCŁAWIA 2013 I MISS DOLNEGO ŚLĄSKA 2013.
MERCEDES CLA - PREMIERA NA REGIONALNYCH FINAŁACH MISS POLSKI

Niezmiernie miło nam poinformować, że firma Mercedes-Benz Frączak została Sponsorem Głównym wyborów Miss Dolnego Śląska 2013 oraz Miss Wrocławia 2013. Obecny rok jest czasem zdecydowanej ofensywy Mercedesa - firma planuje zmiany, wprowadza na rynek kilka modeli, które bez wątpienia dokonają wielu przewartościowań w motoryzacyjnym świecie. Dzięki temu na obu Galach Finałowych spodziewamy się szczególnych atrakcji. Już teraz możemy zapowiedzieć, że będziemy świadkami niezwykłego wydarzenia, które będzie nie tylko prezentacją nowego modelu, ale też narodzinami całkiem nowej klasy. Mercedes CLA - piękne i efektowne czterodrzwiowe coupe zachwyca swoją stylistyką, a dzięki tradycyjnym dla Mercedesa wartościom: najwyższej jakości, niezawodności, bezpieczeństwie i komforcie ma szanse stać się wielkim rynkowym przebojem. Na jednej z naszych Gali Finałowych zobaczymy Mercedesa CLA w premierowej odsłonie.

HOTELE SUŁKOWSKI CONFERENCE RESORT oraz VITALIA HOTEL&RESORT - SPONSOR GŁÓWNY I TYTULARNY REGIONALNEGO FINAŁU MISS POLSKI - MISS WROCŁAWIA 2013

Dwa nowoczesne i luksusowe hotele SUŁKOWSKI Conference Resort oraz VITALIA Hotel&Resort już wkrótce będą gościć kilkadziesiąt pięknych dziewcząt z konkursu Miss Polski. Oba obiekty są wyjątkowym miejscem na mapie Wielkopolski. Mają rewelacyjną lokalizację - w znanej miejscowości letniskowej Boszkowo, nad samym brzegiem jednego z najładniejszych i najczystszych jezior w Wielkopolsce. Boszkowo jest bardzo popularne na Dolnym Śląsku i, co bardzo ważne, jest też najbliżej położonym od Wrocławia letnim kurortem.

Program zgrupowania Miss jest z reguły bardzo napięty. Sesje, nagrania, próby wizażu i stylizacji, ciężka praca na próbach nad choreografią. Akurat o salę do prób nie musimy się zbyt bardzo martwić, bowiem SUŁKOWSKI Conference Resort oraz VITALIA Hotel&Resort to najnowocześniejszy i największy w regionie kompleks konferencyjno-wypoczynkowy. Hotele dysponują ponad 700m2 powierzchni konferencyjnej, którą można podzielić nawet na 11 różnej wielkości luksusowych sal, wyposażonych w klimatyzację, nagłośnienie, sprzęt audiowizualny, projektory multimedialne, ekrany, flipcharty. Największa sala ma 300m2 powierzchni i można na niej eksponować wielkogabarytowe obiekty m.in. samochody czy pokazowe linie produkcyjne!! A więc gdzieś się zmieścimy z próbami :)

CHOREOGRAFIA PANI ANNA BUBNOWSKA.

Twórcą choreografii do Miss Wrocławia 2013 będzie Pani Anna Bubnowska, znana i ceniona choreograf, jedna z najlepszych w Polsce. Z pewnością każdy musiał się spotkać Jej realizacjami, bowiem znakomitą choreografię do największych w Polsce widowisk z udziałem Miss - Ogólnopolskich Finałów Miss Polski od 2005 roku przygotowywała pani Ania. Niezwykle widowiskowa choreografia kilku edycji międzynarodowego konkursu piękności, w którym brały udział Miss z kilkudziesięciu krajów Świata - Miss Supranational to także Jej dzieło.
Pani Ania jest twórcą zespołu tanecznego Trans, który świetnie się rozwija a jego osiągnięcia są znane nie tylko w kraju, ale też za granicą. Wśród wspaniałych sukcesów można wymienić udział zespołu w ceremoniach przedmeczowych na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas EURO 2012, występ podczas Nocy Sylwestrowej na Rynku we Wrocławiu, transmitowanej na żywo w TVP-2 a także w programie "Tylko Taniec" w telewizji POLSAT. Bardzo się cieszymy, że choć przez parę dni na zgrupowaniu będziemy mieli okazję zobaczyć jak wygląda praca jednego z najlepszych choreografów w Polsce.

MISS WROCŁAWIA 2013 - KOLEJNA EDYCJA KONKURSU ROZPOCZĘTA

Wrocław jest nie tylko stolicą Dolnego Śląska, lecz także najważniejszym i największym miastem w całej zachodniej Polsce. Nasze miasto, które za sprawą EURO 2012 stało się znane na całym świecie, które w opinii Europy, wśród tylu pretendentów zasłużyło na miano Europejskiej Stolicy Kultury, uhonorowany został własnym konkursem piękności - Miss Wrocławia. Rozpoczynamy realizację kolejnej edycji do której, tak jak w zeszłym roku, mogą zgłaszać się dziewczęta nie tylko z Wrocławia, ale też z całego województwa, a także wszystkie studentki (niezależnie od miejsca zamieszkania). Zapraszamy Was do udziału w Finale Miss Wrocławia! Przecież nasz ukochany, piękny Wrocław muszą reprezentować piękne dziewczyny na kolejnych etapach Miss Polski.

Miss Wrocławia 2013 Miss Wrocławia 2013 Miss Wrocławia 2013

OPIEKA MEDIALNA - TVP WROCŁAW

Chcielibyśmy serdecznie podziękować TVP WROCŁAW za objęcie opieką medialną Regionalnych Finałów Miss Polski - Miss Dolnego Śląska oraz Miss Wrocławia.

Patroni medialni konkursu

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za objęcie patronatem medialnym Regionalnych Finałów Miss Polski – Miss Dolnego Śląska i Miss Wrocławia. Ogromnie się cieszymy, że konwencja w której realizujemy całe przedsięwzięcie została uznana za godną uwagi i zainteresowania. Państwa decyzja jest niezmiernie ważna przy realizacji dwóch dużych wydarzeń związanych z Dolnym Śląskiem i Wrocławiem. Organizacja tych konkursów byłaby niewykonalna bez udziału mediów.

REGIONALNE FINAŁY MISS POLSKI
MISS WROCŁAWIA 2013 I MISS WROCŁAWIA NASTOLATEK 2013

Organizując Regionalne Finały Miss Wrocławia 2013 staramy się promować nasze miasto poprzez widowiskowe i pełne piękna gale, w których tematem przewodnim jest uroda naszych finalistek, wdzięk i elegancja. Z pewnością to wydarzenie przyciąga uwagę wrocławian i dolnoślązaków, bowiem Miss Wrocławia jest częścią i pierwszym etapem Miss Polski - renomowanego i prestiżowego konkursu o ogólnonarodowym charakterze.

PONIŻSZE ZDJĘCIA PRZEDSTAWIAJĄ GALĘ FINAŁOWĄ MISS WROCŁAWIA 2012

Regionalne finały Miss Polski Regionalne finały Miss Polski Regionalne finały Miss Polski Regionalne finały Miss Polski Regionalne finały Miss Polski Regionalne finały Miss Polski Regionalne finały Miss Polski Regionalne finały Miss Polski Regionalne finały Miss Polski Regionalne finały Miss Polski Regionalne finały Miss Polski Regionalne finały Miss Polski Regionalne finały Miss Polski Regionalne finały Miss Polski

GALA FINAŁOWA MISS WROCŁAWIA

Regionalne Finały Miss Polski - Miss Wrocławia to coroczne, atrakcyjne i urocze przedsięwzięcie związane bezpośrednio z Wrocławiem. Mamy nadzieję, że poniższe zdjęcia najlepiej ukazują, jak bardzo wdzięcznym i jak szczególnym obszarem wydarzeń estradowych są wybory Miss. Wciąż rozwijającym się i ponadczasowym. Tak jak ponadczasowe jest kobiece piękno i uroda.

Gala finałowa Miss Wrocławia Gala finałowa Miss Wrocławia Gala finałowa Miss Wrocławia Gala finałowa Miss Wrocławia Gala finałowa Miss Wrocławia Gala finałowa Miss Wrocławia Gala finałowa Miss Wrocławia Gala finałowa Miss Wrocławia Gala finałowa Miss Wrocławia Gala finałowa Miss Wrocławia Gala finałowa Miss Wrocławia Gala finałowa Miss Wrocławia

RELACJA Z REGIONALNYCH FINAŁÓW MISS POLSKI - MISS WROCŁAWIA 2012

W organizowanych przez nas Regionalnych Finałach Miss Polski-Miss Wrocławia 2012 uczestniczyły dziewczęta z całego Dolnego Śląska (także wszystkie studentki niezależnie od miejsca zamieszkania). Poniżej zamieszczamy relację, żeby pokazać jak piękne mieliśmy finalistki i jak niezwykła i efektowna była nasza gala.

Relacja z Gali

Ambitne założenia, ogrom pracy i starań z naszej strony przyniosły nadzwyczajny efekt w postaci zorganizowania Gali, która została świetnie przyjęta przez publiczność i media, a nam dała mnóstwo satysfakcji i radości.

Gala Finałowa Miss Wrocławia 2012 była wyjątkowa pod wieloma względami. Nie są to puste słowa.

MIEJSCE GALI

Niezwykłe było samo miejsce, które nas gościło - kompleks Wrocławskiego Centrum Kongresowego, jasna kolumnada budynku głównego, wpisana w dwie nowoczesne szklane bryły sal widowiskowych, jasne tarasy, wspaniała fontanna, zieleń Pergoli - piękno całego otoczenia sprawiło, że miejsce to w ciepły majowy wieczór miało urok niemal magiczny.

PREMIERA MERCEDESA SL - MERCEDES-BENZ FRĄCZAK

Premiera Mercedesa SL- auta tej klasy, samochodu stanowiącego pierwszą ligę aut sportowych to już samo w sobie coś niezwykłego. Zaprezentowanie go podczas przebiegu Gali, było jedną z głównych atrakcji tego wieczoru. Zresztą już od pierwszych chwil można było zauważyć, że cała Gala przebiega pod znakiem trójramiennej gwiazdy firmy MERCEDES-BENZ FRĄCZAK. Zarówno przed wejściem głównym jak i na tarasach przed fontanną goście Gali jak i osoby tłumnie odwiedzający Pergolę mogli oglądać wystawione wybrane modele tej marki, podziwiać ich najnowszą linię stylistyczną.

PRZYGOTOWANIA PRZED GALĄ

Dla dziewcząt, organizatorów jak i firm współpracujących z konkursem ciężka praca zaczęła się już o 9 rano. Urodę naszych Finalistek - kwestię chyba najistotniejszą na tego typu imprezie, mogliśmy powierzyć tylko prawdziwym profesjonalistom i sprawdzonym firmom. O wizerunek sceniczny zadbały AG STUDIO - Studio wizażu, INDYGO STUDIO - Studio wizażu, Atelier Fryzjerskie CAPELLI STUDIO, LIMA MAKE-UP STUDIO (Studium wizerunku teatralno scenicznego), Salon DENIQUE, Salon LE CHER.

Podczas gorączkowych przygotowań logistycznego wsparcia udzielała nam firma R-VIP. Czarne Mercedesy Firmy R-VIP to w istocie niezwykle luksusowo wyposażone mobilne salony, które na co dzień przeznaczone są do przewozu biznesmenów i VIP-ów na lotnisko czy na spotkania biznesowe. Tym razem były do dyspozycji naszych finalistek i woziły je do salonów fryzjerskich i na makijaże oraz po Gali na after party.

OGÓLNE ZAŁOŻENIA DOTYCZĄCE REALIZACJI GALI
PROJEKT SCENY

Mając świadomość, że duża liczba pięknych finalistek (29 dorosłych i 14 nastolatek) oraz efektowne układy dające im możliwość ich pięknego zaprezentowania się to główne kwestie decydujące o atrakcyjności i widowiskowości Wyborów Miss, postanowiliśmy realizować pomysły wysoko stawiając sobie poprzeczkę i działać z rozmachem, który w skali wyborów regionalnych nieczęsto się zdarza.
Zaprojektowaliśmy ogromną scenę o wymiarach 25m. szerokości, 11m. głębokości plus dodatkowo 3 wybiegi. Zastosowanie 3 wybiegów wchodzących w publiczność bardzo uatrakcyjniało układy i dawało możliwość ciekawych aranżacji.
43 finalistki zaprezentowaliśmy w skomplikowanych i efektownych układach wykorzystujących całą przestrzeń ogromnej sceny. Niektóre aranżacje były bardzo trudne technicznie, zakładały nawet elementy "musical dance". Prowadzący mieli już nawet przygotowane w scenariuszu żartobliwe "teksty" jakby coś jednak nie wyszło. Na szczęście dziewczęta zostały świetnie przygotowane i wszystko się udało.

DOBÓR FINALISTEK

Wiedząc, że uroda finalistek na tego typu imprezach jest najważniejsza, a jednocześnie zdając sobie sprawę, że każdy ma inny gust, zorganizowaliśmy aż dwie serie castingów, żeby móc przedstawić na Gali finalistki o wszystkich praktycznie typach urody. Od długonogich blondynek o delikatnej urodzie, poprzez śliczne szatynki aż po ogniste brunetki o kocich oczach. Od dziewcząt o figurze Marilyn Monroe po bardzo szczupłe typowe modelki (zresztą autentyczne modelki pracujące w Tokio). To właśnie uroda finalistek i ich różnorodność spowodowała nadspodziewanie długą przerwę na obrady jury. "Wysoki poziom", trudny wybór.

OPIS PRZEBIEGU GALI
PREMIERA MERCEDESA SL PODCZAS GALI

Samą Galę postanowiliśmy zacząć jakimś niezwykłym, efektownym akcentem, który już od pierwszych sekund zrobiłby maksymalne wrażenie na widzach. Dumne zejście wszystkich 43 pięknych Finalistek po podświetlanych schodach pomiędzy publicznością, w blasku reflektorów zaprezentowanie układu podkreślającego nadzwyczajnie dużą liczbę uczestniczek- całość przy podkładzie muzycznym akcentującym podniosłość chwili, że oto zaczyna się wielka Gala- tak oto wyglądały pierwsze chwile rozpoczynającego się widowiska.

Mając na uwadze, że podkład muzyczny przy tego typu imprezach jest głównym nośnikiem uzyskania czy wyrażania odpowiedniego nastroju, przekazywania w sposób niewerbalny określonych treści (np. przy "wyjściu" nastolatek pełna wdzięku zalotność i rozbawienie, przy dorosłych zaś zmysłowość z nutką tajemniczości itp.) podeszliśmy do kwestii doboru odpowiedniej linii melodycznej bardzo starannie co potwierdzili widzowie żywo reagując czy klaszcząc w takt muzyki.

Cały program Gali zakładał aż 10 "wyjść", w których dziewczęta prezentowały kolekcje sukien koktajlowych i wieczorowych znanej wrocławskiej projektantki Pani Agnieszki Światły, suknie ślubne z ekskluzywnego salonu firmy FLOSSMANN, urocze sukienki z wiosennej kolekcji firmy ORSAY oraz pełne kolorów kostiumy kąpielowe firmy RIVAGE D’OR. Ponieważ każda z dziewcząt to inna osobowość, pozwoliliśmy również wystąpić dziewczętom w sukienkach, które sobie same wybrały, w których czują się najlepiej i które miałyby w jakiś sposób wyrazić ich styl i upodobania.

Całą oprawę artystyczną zawdzięczamy Panu Tomaszowi Krajewskiemu wrocławskiemu aktorowi i piosenkarzowi, który swoim recitalem nadał temu wieczorowi elegancką i nastrojową atmosferę.

Galę poprowadzili Pani Monika Goździalska i Pan Tomasz Krajewski. W zabawny sposób rozmawiali ze sobą jak para dobrych znajomych, co przy ich ciekawych (i rozrywkowych) osobowościach nie było wcale dla nich trudne, bo chociaż poznali się w dzień Gali, to jak sami mówili, już po paru próbach żartowali jakby się znali wiele lat. To właśnie na prowadzących ciąży bardzo ważne zadanie, bo sposób prowadzenia przekłada się i rzutuje na wizerunek całej imprezy.

PREMIERA MERCEDESA SL

Jak już wspominaliśmy bardzo zależało nam, żeby w ten niezwykły wieczór było jeszcze "coś ekstra", jakaś "mega" atrakcja. No i udało się. Tylko słowami "ekstra" i "mega" można określić premierę Mercedesa SL, samochodu - który jest w TOP 10 na światowej liście samochodów sportowych, samochodu - który dla wielu jest przedmiotem marzeń a dla nielicznych ich spełnieniem.
Przebieg Premiery wyreżyserowany został z zachowaniem wszelkich kanonów towarzyszących takiemu wydarzeniu. Zapowiedzi prowadzących, gra świateł, odsłona z pokrywającego go do tej pory ozdobnego materiału i wreszcie ukazanie się auta w blasku fleszy. Ogromne wloty powietrza, design wyrażający elegancję i siłę. SL zrobił naprawdę imponujące wrażenie!

PRZERWA NA OBRADY JURY

Jak już wcześniej wspominaliśmy, powodem dość długiej przerwy podczas której odbywały się obrady jury były trudności z podjęciem ostatecznej decyzji spowodowanej bardzo wysokim poziomem finalistek i różnorodnością ich urody (każdy miał swoje typy całkiem odmienne od pozostałych).

Na nasze szczęście nawet podczas przerwy można było spędzić czas bardzo atrakcyjnie. Goście (zwłaszcza panowie ) mogli w tym czasie przyjrzeć się i zapoznać się z ofertą wystawionych najnowszych modeli MERCEDES-BENZ FRĄCZAK, z zainteresowaniem oglądnąć ogromne białe limuzyny Lincolna z firmy VANESSA STYLE czy mobilne salony dla VIP-ów firmy R-VIP zaś Panie ulegając czarowi tego ciepłego majowego wieczoru, zaplanować jakąś atrakcyjną wakacyjną podróż korzystając z bogatej oferty zaprezentowanej przez biuro podróży DOOKOŁA ŚWIATA.

ZAKOŃCZENIE GALI - OGŁOSZENIE WYNIKÓW

I wreszcie po przerwie nastąpił ten najważniejszy moment, moment w którym spełniają się marzenia dziewcząt - nagle słyszy swoje nazwisko i zdaje sobie sprawę, że to ona wygrała, że to jest jej wielki sukces - została Miss. Ogłoszenie wyników, wręczenie atrakcyjnych nagród, radość laureatek - są to naprawdę wspaniałe chwile.

Potem były gratulacje, podziękowania, mnóstwo pamiątkowych zdjęć, no i oczywiście sesje laureatek przy naszym premierowym Mercedesie, który oprócz tego, że robi wrażenie na żywo to jeszcze okazał się bardzo fotogeniczny.

Teraz pozostało już nam wszystkim po emocjach i trudach przygotowań, miło zakończyć ten pełen wrażeń niezwykły wieczór na After Party w klubie PASJA na imprezie do białego rana. Lecz to jeszcze nie było wszystko.

Firmy VANESSA STYLE i R-VIP przygotowały ostatnią już atrakcję tego wieczoru, tym razem dla naszych finalistek. W zaopatrzonych w barki limuzynach Lincolna jak i Mercedesa chłodził się szampan, którym już podczas podróży dziewczęta mogły uczcić ten niezapomniany dla nich dzień.

Lista laureatek konkursu Miss Wrocławia 2012 i tytułów komplementarnych

Finalistki dorosłe:

 • Kamila Gródecka - MISS WROCŁAWIA 2012
 • Sylwia Filińska - I WICE MISS WROCŁAWIA i MISS FOTO
 • Magdalena Zakrzewska - II WICE MISS WROCŁAWIA i MISS GRACJI
 • Maria Wołkowińska - III WICE MISS WROCŁAWIA
 • Małgorzata Dąbrowska - IV WICE MISS WROCŁAWIA
 • Karolina Smolińska - MISS SANDRY SPA i zielona karta
 • Weronika Diesner - MISS HALI STULECIA i zielona karta

Finalistki nastoletnie:

 • Paulina Skarbutowicz - MISS WROCŁAWIA NASTOLATEK 2012
 • Angelika Juraszek - I WICE MISS WROCŁAWIA NASTOLATEK
 • Aleksandra Djoric - II WICE MISS WROCŁAWIA NASTOLATEK
 • Karolina Marchewka - III WICE MISS WROCŁAWIA NASTOLATEK
 • Jolanta Frankowska - IV WICE MISS WROCŁAWIA NASTOLATEK
 • Justyna Woźniak - MISS MERCEDES-BENZ FRĄCZAK i zielona karta
 • Sylwia Pytkowska - zielona karta

JURY KONKURSU MISS WROCŁAWIA 2012

 • PAN GERHARD PARZUTKA VON LIPIŃSKI - PREZES BIURA MISS POLSKI
 • PAN JACEK SUTRYK - DYREKTOR DEPARTAMENTU ds. SPRAW SPOŁECZNYCH URZĘDU MIASTA WROCŁAWIA
 • PAN ANDRZEJ TRYBA - DYREKTOR MERCEDES-BENZ FRĄCZAK
 • PAN ROBERT PIETRYSZYN - PREZES ZARZĄDU SPÓŁKI WROCŁAW 2012 - STADION WROCŁAW
 • PAN MARCIN PSIUCH - DYREKTOR ds. BEZPIECZEŃSTWA I OCHRONY SPÓŁKI WROCŁAW 2012 - STADION WROCŁAW
 • PAN WOJCIECH ŚWIĄDER - Z-ca DYREKTORA ds. BEZPIECZEŃSTWA I OCHRONY SPÓŁKI WROCŁAW 2012 - STADION WROCŁAW
 • PANI ALEKSANDRA MACEWICZ - EMEY STUDIO AGENCJA FOTOGRAFICZNA
 • PANI AGNIESZKA KOCHANOWSKA - INDYGO STUDIO wizaż i stylizacja
 • PANI MONIKA GOŹDZIALSKA - VICE MRS WORLD 2011
 • PAN MICHAŁ SKAWIŃSKI - CHOREOGRAF, UCZESTNIK TAŃCA Z GWIAZDAMI, WIELOKROTNY MISTRZ POLSKI W TAŃCACH LA. I ST.
 • PAN KRYSTIAN KUROWSKI - MISTER OF POLAND 2011
 • MARTA CYBAKOW - SZACHOWSKA - ORGANIZATOR KONKURSU I WŁAŚCICIEL FIRMY MISSMODELS

FUNDATORZY NAGRÓD

Atrakcyjne nagrody to bardzo ważny i bardzo miły element wyborów Miss. Sponsorzy konkursu Miss Wrocławia przygotowali dla naszych finalistek naprawdę wspaniałe niespodzianki. Biuro podróży DOOKOŁA ŚWIATA ufundowało jako nagrodę główną wakacje na pięknej i słonecznej wyspie - na Cyprze. Cypr nazywany przez niektórych rajską wyspą lub wyspą Afrodyty jest miejscem gdzie nasza Miss na pewno spędzi fantastyczne wakacje i wróci bardzo opalona.

Piękne korony i diademy z kryształków Swarovskiego - wspaniała pamiątka z wyborów Miss Wrocławia, to nagroda ufundowana przez firmę VANESSA STYLE. Z pewnością zajmą one najbardziej wyeksponowane miejsce w gablotce u każdej z dziewcząt.

Kolejne nagrody to coś co uwielbia każda z nas. Naszym Miss na pewno sprawią wielką radość komplety srebrnej, stylowej biżuterii ufundowanej przez firmę OSKAR, mnóstwo kosmetyków ufundowanych przez firmę DOUGLAS i LE CHER oraz zabiegi kosmetyczne i upiększające ufundowane przez SALON SPA HARMONIA PIĘKNA a także zabiegi fryzjerskie ufundowane przez SALON PIĘKNOŚCI DENIQUE.

Nagrodą dla Miss Foto będzie sesja wykonana przez Panią Aleksandrę Macewicz (EMEYSTUDIO). Stylizację do sesji wykona Pani Agnieszka Kochanowska (Indygo Studio).

Piękne bukiety kwiatów dla wszystkich Miss ufundowała firma A'PASSION.

Mercedes-Benz Frączak Sponsorem Głównym

i Tytularnym konkursu Miss Wrocławia 2012

Mamy zaszczyt poinformować, że firma Mercedes-Benz Frączak została Sponsorem Głównym i Tytularnym konkursu Miss Wrocławia 2012.
Dwie renomowane i prestiżowe firmy Miss Polski i Mercedes-Benz w postaci swoich regionalnych przedstawicieli postanowiły połączyć siły i podjąć owocną współpracę.
Jesteśmy z tego bardzo dumni, bowiem Mercedes-Benz to nie jest zwykła marka samochodu. Mercedes to symbol. Symbol prestiżu elegancji, jakości, wzorzec i punkt odniesienia dla innych aut.Nasz Sponsor Główny przedstawi u nas swoje najwspanialsze i najpiękniejsze auta.

Niewątpliwie jedną z atrakcji naszej Gali będzie długo oczekiwana premiera samochodu będącego wyrafinowanym połączeniem luksusu i sportowych doznań, który jest absolutną pierwszą ligą wśród ekskluzywnych aut sportowych - Mercedesa SL.

Dla wszystkich gości Gali a także podczas bankietu dla VIP-ów zostaną zaprezentowane inne modele Mercedesa, ale w bardzo ciekawej specyfikacji głównie coupe i cabrio w tym m.in. takie "okazy" jak: legendarny SLS (elita wśród 5-6 światowych marek aut sportowych, bardzo rzadko spotykany w Polsce), CLS, SLK, C-coupe.

Piękne kobiety, piękne samochody, urocze aranżacje sceniczne, elegancka oprawa artystyczna - ufamy, że takimi słowami będą Państwo mogli opisać nasze wysiłki po obejrzeniu Gali.

RELACJA Z GALI FINAŁOWEJ MISS WROCŁAWIA 2012 JUŻ WKRÓTCE

Wybory Miss to złożone przedsięwzięcie składające się z kilku etapów. Na sukces w postaci efektownej Gali pracuje wiele firm i jeszcze więcej ludzi. Z tego też względu tekst relacji wymaga starannego opracowania, żeby wkład pracy każdego z nich został należycie doceniony.

Jest jeszcze jeden aspekt naszego opóźnienia. Jako organizatorzy, zamiast pisać teksty pochwalne sami o sobie, woleliśmy zamieścić mnóstwo zdjęć z Gali, żeby to Państwo oglądając je, mogli sami wyrobić sobie zdanie i ocenić skalę, rozmach i jakość przedsięwzięcia oraz to co jest najważniejsze na Gali Miss - urodę dziewcząt i zaprezentowanie ich w efektownych aranżacjach scenicznych.

Na wielu zdjęciach można "wychwycić" u dziewcząt coś, co dla nas jest niezmiernie miłe i ważne.
Pomimo tego, ze brały udział w Gali na dużą skalę (sala po odpowiedniej aranżacji sceny liczyła 674 miejsca) to widać po nich, że świetnie się bawią.

GALA FINAŁOWA MISS WROCŁAWIA 2012 - 20 MAJA

MIEJSCE GALI - WROCŁAWSKIE CENTRUM KONGRESOWE W KOMPLEKSIE HALI STULECIA

Chcieliśmy z dumą ogłosić, że wybory Miss Wrocławia 2012 odbędą się 20 maja w niezwykle prestiżowym i atrakcyjnym miejscu jakim jest Wrocławskie Centrum Kongresowe w Kompleksie Hali Stulecia.
To dla nas prawdziwy zaszczyt, że wybory Miss Polski przeprowadzone zostaną w zabytkowym miejscu wpisanym na listę Dziedzictwa Narodowego UNESCO.

Trudno o bardziej symboliczny dla Wrocławia obiekt. Można powiedzieć, że tak jak Pałac Kultury jest symbolem Warszawy to Kompleks Hali Stulecia z Iglicą w tle jest symbolem Wrocławia.

Lokalizacja, w której znajduje się Hala Stulecia - otoczenie Parku Szczytnickiego, Ogród Japoński, Pergola, Fontanna Multimedialna, przeszklona Sala Audytoryjna - posłużą niepowtarzalnym tłem do zrobienia sesji fotograficznych i nagrań telewizyjnych finalistkom.

Zapowiedź przebiegu gali

Galę poprowadzi jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie, laureatka wielu międzynarodowych konkursów, obecna Vice Mrs World, zwyciężczyni Best Body of the World, Miss Bikini International, Twarz Europy - Monika Goździalska oraz Tomasz Krajewski wrocławski aktor, konferansjer, piosenkarz, lektor. Pani Monika jest znana telewidzom jako prezenterka stacji telewizyjnych Polsat i Tele 5 oraz z popularnych programów reality show Big Brother VIP i Big Brother Bitwa.

Prezentacje finalistek

Finalistki zaprezentują się we wspaniałych kreacjach znanej projektantki sukien wieczorowych i koktajlowych pani Agnieszki Światły.

Marzenie dziewcząt o sukni ślubnej spełni się chociaż przez krótki czas, za sprawą pięknych i ekskluzywnych kreacji z salonu pani Barbary Flosmann.

Na koniec finalistki zobaczymy w najnowszej kolekcji efektownych kostiumów kąpielowych Rivage d’or.

Agnieszka Światły

Laureatka ogólnopolskiego konkursu dla projektantów mody "Gryf Fashion Show 2008". Dzięki swoim kolekcjom znalazła się w finałach wielu prestiżowych konkursów, m.in.: "Oskary Fashion 2006" oraz "New Look Design 2008".

Projektantka prezentowała swoją kolekcję Carnival w showroom'ie Projektgalerie podczas Berlin Mercedes-Benz Fashion Week 2011 (Niemcy). W kwietniu 2011 kolekcja wiosna-lato 2012 miała swoją premierę wraz z samochodem Lexus Ct200h, następnie w czerwcu na Sopot Fashion Days oraz w lipcu na LGN Summer Catwalk Presentations w Londynie.

Ubierała do tej pory wiele gwiazd show businessu m.in.: Hannę Lis, Patrycję Kazadi, Ilonę Felicjańską, Paulinę Chylewską, Aleksandrę Rosiak, Agnieszkę Popielewicz, Aleksandrę Nieśpielak, Ewę Skibińską, Anię Wyszkoni, Honoratę Skarbek czy Magdę Steczkowską. Jej projekty ukazywały się wielokrotnie na łamach czołowych magazynów m.in.: Elle, Fashion Magazine, Wow, Imperium Kobiet, Hot, Glamour. Kreacje projektantki można było podziwiać podczas festiwalu Opole 2010 i 2011, wyborów "Miss Supranational 2010", gdzie 20 finalistek z całego świata zaprezentowało kolekcję na sezon wiosna-lato 2011, czy też podczas Gali Finałowej Miss Polski Nastolatek 2011.

Wielka gala finałowa Miss Wrocławia 2012

Miło nam poinformować, że w stolicy Dolnego Śląska odbędzie się znaczące wydarzenie estradowo-artystyczne. Regionalna Gala Finałowa Miss Polski - Miss Wrocławia 2012 z pewnością skupi uwagę wrocławian i dolnoślązaków, ponieważ o tytuł rywalizują dziewczęta z całego naszego województwa.

Uroda kandydatek jest na pewno najważniejszym elementem przyciągającym uwagę publiczności, ale również oprawa artystyczna i choreografia zapowiada się niezwykle imponująco.
Miejsce i termin Gali pozostaje na razie niespodzianką, ale z pewnością będzie bardzo prestiżowe i symboliczne dla Wrocławia.

Już teraz możemy się pochwalić, że będzie to impreza o najwyższym poziomie artystyczno-estradowym.

O widowiskowość układów i choreografię zadba Michał Skawiński, tancerz i choreograf, wielokrotny uczestnik Tańca z Gwiazdami, wielkiego telewizyjnego show, znany telewidzom partner taneczny Agnieszki Włodarczyk, Oli Kwaśniewskiej i Patrycji Markowskiej. Brał również udział w programie Big Brother VIP. Pan Michał jest wielokrotnym Mistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, trenerem tańca, choreografem rozwijającym swoje zainteresowanie w kierunku Musical Dance oraz ruchu scenicznego. W 2008r miał swój debiut na deskach Teatru Nowego w Warszawie. Obecnie jest właścicielem Stardance Studio Tańca.

Galę poprowadzi a także uświetni jej oprawę artystyczną Tomasz Krajewski, znany wrocławski aktor, konferansjer, piosenkarz, lektor. Przez wiele lat współpracował z Teatrem Współczesnym we Wrocławiu, następnie z Teatrem Nowym. Uczestnik Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Jego wspaniałe aranżacje i bogaty repertuar, od najmodniejszych utworów Michaela Bubla, poprzez klasykę Sinatry, aż po poetyczne utwory Agnieszki Osieckiej znają wszyscy wrocławianie. Jego charakterystyczny głos można niemal codziennie usłyszeć w wielu stacjach radiowych i telewizyjnych.

Po zakończeniu Gali będzie bankiet dla VIP-ów i Finalistek, a następnie przewidziane jest After Party w Klubie Muzycznym Oławska 9 - najbardziej eleganckim i najmodniejszym klubie w samym sercu Wrocławia.

 
Choreografia

Już teraz możemy się pochwalić, że będzie to impreza o najwyższym poziomie artystyczno-estradowym.

O widowiskowość układów i choreografię zadba Michał Skawiński, tancerz i choreograf, wielokrotny uczestnik Tańca z Gwiazdami, wielkiego telewizyjnego show, znany telewidzom partner taneczny Agnieszki Włodarczyk, Oli Kwaśniewskiej i Patrycji Markowskiej. Brał również udział w programie Big Brother VIP. Pan Michał jest wielokrotnym Mistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, trenerem tańca, choreografem rozwijającym swoje zainteresowanie w kierunku Musical Dance oraz ruchu scenicznego. W 2008r miał swój debiut na deskach Teatru Nowego w Warszawie. Obecnie jest właścicielem Stardance Studio Tańca.

Prowadzenie gali i oprawa artystyczna

Z dumą należy podkreślić, że Galę poprowadzi a także uświetni jej oprawę artystyczną Tomasz Krajewski, znany wrocławski aktor, konferansjer, piosenkarz, lektor. Przez wiele lat współpracował z Teatrem Współczesnym we Wrocławiu, następnie z Teatrem Nowym. Uczestnik Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Jego wspaniałe aranżacje i bogaty repertuar, od najmodniejszych utworów Michaela Bubla, poprzez klasykę Sinatry, aż po poetyczne utwory Agnieszki Osieckiej znają wszyscy wrocławianie. Jego charakterystyczny głos można niemal codziennie usłyszeć w wielu stacjach radiowych i telewizyjnych.

Sponsorzy główni i tytularni
Sponsorzy
PARTNERZY MISS WROCŁAWIA 2012
GŁÓWNY PATRONAT MEDIALNY MISS WROCŁAWIA 2012
PATRONAT MEDIALNY MISS WROCŁAWIA 2012
Copyright © Missmodels 2011 | Missmodels.eu. Wszelkie prawa zastrzeżone